Wersje językowe
Strona główna Wersja polska Wersja angielska Wersja niemieckaWersja słowacka
Strefa cięcia laserowego Strefa cięcia plazmowo-gazowego Strefa gięcia Strefa spawania Strefa śrutowania Dojazd Kontakt
AMPOLSKA s.j.
ul. Techniczna 4
41-906 Bytom

Tel./fax: 0048 32 389 99 44
Tel komórkowy: 0048 695 167 634
E-mail: biuro@ampolska.pl


Posiadamy stanowiska, wyposażone w półautomaty MIG/MAG, które służą nam do spawania w osłonie gazów ochronnych. Realizujemy na zamówienia konstrukcje stalowe spawane z blach i profili walcowanych (na zimno i na gorąco). Zaplecze techniczne i park maszynowy pozwalają nam na wykonywanie małych i dużych serii konstrukcji o wadze do 5 ton, a wykwalifikowana kadra inżynierska oraz przeszkoleni i doświadczeni pracownicy zapewniają jakość wykonywanych elementów.

        
Naszą najnowższą inwestycją jest PRZECINARKA TAŚMOWA typu 510.330 DGH. Urządzenie to przeznaczone jest do przecinania prętów, rur, profili kształtowych wykonanych ze stali, metali kolorowych i tworzyw sztucznych. Półautomatyczna obsługa przecinarki pozwala na wykonywanie wielkich i średnich serii, w krótszym czasie. Przecinanie może odbywać się w płaszczyĽnie prostopadłej do osi wzdłużnej przecinanych detali, jak również pod dowolnym kątem w zakresie do 60°.

  

W ramach wewnętrznego systemu kontroli, przeprowadzamy badania szczelności spoin, a także technologiczne próby łamania złącza spawanego. Pozostałe badania wymagane przez konstruktora zlecamy wyspecjalizowanym placówkom posiadajacym uprawnienia i doświadczenie w sprawdzaniu metodami bezinwazyjnymi elementów spawanych konstrukcji.

Konstrukcje stalowe, montaż konstrukcji stalowych, spawanie konstrukcji stalowych.